0

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online. Alicja Bachleda-Curuś dziewczyną gangstera!

http://image.prntscr.com/image/f9d92053adcb4967b7d57e2638d80e4d.jpg

Alicja Bachleda-Curuś ponownie zagościła w Polsce. Tym razem powodem do wizyty aktorki jest rola w filmie Pitbull. Niebezpieczne Kobiety Online Patryka Vegi. W drugiej części głośnego hitu – „Pitbull. Nowe porządki”, który na polskich ekranach obejrzało blisko 1,5 miliona widzów, gwiazda wciela się w Drabinę – niebezpieczną dziewczynę gangstera. Podobnie jak w życiu, w ‘Pitbullu’ nikt nie jest jednoznacznie dobry ani zły. Nawet tak negatywną postać, jak Drabina, staramy się w tym filmie zrozumieć i obronić – tłumaczy Patryk Vega i zapowiada, że kontynuacja jego ostatniego przeboju, przynosi prawdziwą rewolucję.
Po raz pierwszy w historii „Pitbulla” akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – kolejna odsłona filmowej trylogii – to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów. W doborowej obsadzie Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. W męskim, pełnym testosteronu gronie znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu. Natomiast płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska oraz właśnie Alicja Bachleda-Curuś.
Drabina to rola, jaką od bardzo dawna chciałam zagrać w polskim kinie. Cieszę się, że mogę zaskoczyć publiczność. Pokazać się widzom z innej strony – deklaruje aktorka. Tak o swojej roli mówi Alicja Bachleda-Curuś:
„Patryk wcale nie musiał mnie namawiać do zagrania w Pitbullu Niebezpieczne Kobiety Online. Po przeczytaniu scenariusza wiedziałam, że chcę zagrać w jego filmie. On ma swoją wizję i świetne zrozumienie materii, dlatego postanowiłam mu zaufać. Drabina to rola, jaką od bardzo dawna chciałam zagrać w polskim kinie. W Stanach Zjednoczonych zdarzało mi się grać niebezpieczne kobiety, natomiast w Polsce jeszcze nie miałam okazji. Wiem, że jest to postać dość nietypowa w stosunku do mojego wizerunku. Dlatego cieszę się, że mogę zaskoczyć publiczność. Pokazać się widzom z innej strony. Drabina przechodzi w filmie metamorfozę. Jest fajną, normalną dziewczyną, która musi sprostać niesprawiedliwościom losu. Na początku sobie z tym nie radzi, ale w końcu znajduje własne metody obrony. By przetrwać, sięga po głęboko skrywane pokłady agresji. Jak każda kobieta ma w sobie siłę, potrzebną do tego, by stać się niebezpieczną. Oraz determinację, która pozwala tę siłę wykorzystać – czasem w dobry, a czasem w zły sposób”.


Kliknij w ikonę aby pobrać
Pitbull Niebezpieczne Kobiety (2016) 1080p BrRip x264

Photobucket

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Pobierz Film dostępny do pobrania również tutaj Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Pobierz Film

Admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *