0

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Artur Żmijewski czarnym charakterem

http://image.prntscr.com/image/c2e54ed536494c029e2ddacf8cf87a02.jpg

W filmie Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online powrócą bohaterowie, których zdążyliśmy już poznać w obrazie „Pitbull. Nowe porządki”. Na ekranie ponownie pojawią się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświęciński.
Ale Patryk Vega ma także kilka asów w rękawie! Przede wszystkim jako czarny charakter o ksywie „Szelka” w filmie pojawi się Artur Żmijewski! Aktor, którego obecnie większości widzów może kojarzyć się wyłącznie z postacią tytułowego „Ojca Mateusza”, po raz pierwszy od wielu lat będzie miał okazję kreować złego bohatera! Żmijewski doskonale to potrafi, wszak w latach 90. z powodzeniem odnajdywał się w twardych, męskich produkcjach jak m.in. „Psy 2” Władysława Pasikowskiego czy „Gniew” Marcina Ziębińskiego.
Kolejną niespodzianką Vegi jest udział w filmie Alicji Bachledy-Curuś! Aktorka wcieli się w złą kobietę o ksywie „Drabina”. Ponadto w obsadzie znalazły się także Joanna Kulig oraz Anna Dereszowska, a to zapewne jeszcze nie wszystkie niebezpieczne kobiety, które warszawski reżyser zaprosił do współpracy.
Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online w kinach pojawi się 11 listopada. Warto dodać, że będzie to druga część trylogii, której zwieńczenie nastąpi w 2017 roku.


Kliknij w ikonę aby pobrać
Pitbull Niebezpieczne Kobiety (2016) 1080p BrRip x264

Photobucket

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Pobierz Film dostępny do pobrania również tutaj Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Pobierz Film

Admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *