0

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online. Jeszcze więcej humoru, akcji i gwiazd w nowej części filmu

http://image.prntscr.com/image/1d7e5170700d45fea63fade8e42c1ddd.jpg

„Marcinku, co się z tobą stało?”. „Pochodnie z Leroya”. „Patrz, jakie bydlę”. Te cytaty z Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online przejdą do historii! Dystrybutor Kino Świat oraz producent Ent One Investments prezentują drugi oficjalny zwiastun Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online. Najbardziej wyczekiwany film sezonu w kinach od 11 listopada 2016 roku. Reżyserski, pozbawiony cenzury zwiastun Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online okazał się hitem internetu. Na Facebooku oraz w serwisie Youtube obejrzano go łącznie ponad 6,5 miliona razy. Z czego – rekordowe 3,5 miliona stanowią odsłony zanotowane w pierwsze 24 godziny od premiery!
Już 11 listopada 2016 roku na ekrany kin trafi film „Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online”. Druga część filmowej trylogii „przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku” – mówi reżyser Patryk Vega, obiecując widzom jeszcze więcej humoru, akcji oraz znakomitą ekipę aktorską. Jej skład tworzą ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz plejada zupełnie nowych twarzy. W męskim, pełnym testosteronu gronie. Wszyscy aktorzy zgodnie deklarują, że Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online dostarczą wam wielu fantastycznych, groźnych, ale i śmiesznych wrażeń.
„Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film jest oparty w 100% na historiach autentycznych policjantek. Nie znajdziecie tu żadnej wymyślonej sceny, ani nawet dialogu. Całość fabuły koncentruje się wokół mafii paliwowej i wyłudzeń Vat-u na kwoty setek milionów złotych. Oprócz potężnej dawki emocji w filmie nie zabraknie charakterystycznego dla marki Pitbulla poczucia humoru, którego w tej części jest jeszcze więcej niż w poprzedniej. Oprócz bohaterów z „Nowych porządków” granych przez Maję Ostaszewską, Piotra Stramowskiego, Andrzeja Grabowskiego i Tomasza Oświecińskiego, w filmie pojawią się Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Joanna Kulig i Agnieszka Rylik. Do męskiego grona dołączy – po raz pierwszy od wielu lat w negatywnej roli – Artur Żmijewski, a także Sebastian Fabijański. Aktorzy dali z siebie wszystko, dzięki czemu widzowie zobaczą ich w absolutnie rewelacyjnych kreacjach, w jakich nie widzieli ich nigdy wcześniej. Razem ze wspólnikiem, Emilem Stępniem, jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zgromadzić tak znakomitą ekipę aktorską. Wierzymy, że uda nam się oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film”.


Kliknij w ikonę aby pobrać
Pitbull Niebezpieczne Kobiety (2016) 1080p BrRip x264

Photobucket

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Pobierz Film dostępny do pobrania również tutaj Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Pobierz Film

Admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *