0

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Relacja z planu

http://image.prntscr.com/image/4ba72c979de349889d87d71fab3207f0.jpg

Mafia paliwowa, gangi motocyklowe i przestępcy wyłudzający miliony – to świat, który zobaczymy w filmie pt. Pitbull Niebezpieczne kobiety Online. Główne role w drugiej części trylogii Patryka Vegi przejmuje płeć żeńska – zdeterminowane policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady.
Kobieta w męskim kinie zawsze była uprzedmiotowiona. W naszym filmie będzie kompletnie inaczej, kobiety będą sprawczyniami wydarzeń. Przez optykę ich emocji będzie zbudowana cała opowieść – opowiada Patryk Vega reżyser filmu Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online. Reżyser zapewnia też, że będzie to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, ale też pełne charakterystycznego dla serii humoru. Joanna Kulig, która w filmie Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online wcieli się w postać Zuzanny, młodej policjantki, która stanie przed ogromnym moralnym wyborem.
Tak o swojej postaci mówi aktorka: „To jest policjantka, która przechodzi dość sporą metamorfozę, gdyż na początku jest normalną dziewczyną, uprawiającą zupełnie inny zawód i nagle wpada na pomysł, aby wstąpić do szkoły policyjnej.”
Anna Dereszowska wcieli się w bohaterkę o ksywie „Jadźka”. To policjantka, która ma problemy w życiu osobistym ze swoim mężem, w którego wciela się Artur Żmijewski. „Jadźka to dziewczyna, której państwo nie polubią. Przynajmniej przy pierwszym spotkaniu. To postać inspirowana kilkoma prawdziwymi policjantkami, które Patryk spotkał. – powiedziała aktorka.
Piotr Stramowski przyznał, że po pierwszej części „Pitbulla” totalnie odłączył się od swojej postaci. Przestał ćwiczyć i dbać o dietę. – „Zacząłem jeść normalnie, wróciłem do krótkich włosów” – powiedział. Alicja Bachleda-Curuś, Artur Żmijewski oraz Sebastian Fabijański na planie najnowszej produkcji Pitbull Niebezpieczne kobiety Online opowiedzieli o swoich rolach. – Cukier to ciężki bohater. Moim marzeniem jest stworzenie osobowości fascynującej – przyznał Fabijański. Dla Bachledy-Curuś postać Drabiny jest wyzwaniem, ponieważ aktorka do tej pory nie miała okazji zagrać tak wyrazistej kobiety. – Chciałam wyglądać bardziej ostro, zaczęłam uprawiać agresywny sport – powiedziała aktorka.


Kliknij w ikonę aby pobrać
Pitbull Niebezpieczne Kobiety (2016) 1080p BrRip x264

Photobucket

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Pobierz Film dostępny do pobrania również tutaj Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Pobierz Film

Admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *