0

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Relacja z Premiery

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/G0MktkqTURBXy80NDViZTliOGM3NDA1ODA2ZmNlOGVkMDAwNTFhMjQ0Mi5qcGVnkpUDAMzBzQXczQLukwXNAyDNAZA

Na uroczystej premierze filmu Pitbull Niebezpieczne Kobiety, która odbyła się 9 listopada w Warszawie, zjawili się zarówno jego reżyser, jak i gwiazdy. Nie zabrakło więc Patryka Vegi, Mai Ostaszewskiej, Alicji Bachledy-Curuś czy Piotra Stramowskiego.
– Moja żona powiedziała, że to jest pierwszy mój film, który jest interesujący dla kobiet – zdradził reżyser filmu Patryk Vega. – Faceci są debilami emocjonalnymi, więc zrobiłem najlepszą rzecz z możliwych: oddałem kobietom głos, nie wtrącając się w ich historię.
– Patryk starał się odczarować stereotyp męskiego kina. Jest to też ukłon w stronę policjantek – 40 procent pracowników to kobiety – podkreśliła Maja Ostaszewska.
– Patryk doskonale wie, czego oczekuje, ma taką znajomość materii, że wie, czy coś brzmi naturalnie – tłumaczyła Alicja Bachleda-Curuś. – Ten świat jest mi obcy, więc mu zaufałam.
– Cała rola była wyzwaniem i przygodą. (…) Przez miesiąc ćwiczyłam boks, co spowodowało, że faktycznie wyostrzyły mi się rysy. Dzięki temu na ekranie jest chyba groźniej, niż w rzeczywistości – opowiada o swojej postaci Alicja Bachleda-Curuś.
Pitbull Niebezpieczne Kobiety trafi do kin 11 listopada. To jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów roku.


Kliknij w ikonę aby pobrać
Pitbull Niebezpieczne Kobiety (2016) 1080p BrRip x264

Photobucket

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Pobierz Film dostępny do pobrania również tutaj Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Pobierz Film

Admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *